Program Koordinatörleri, Yazarlar ve Editörler Sınav Sorularını Cevaplıyor

anadolu üniversitesi aof

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 15-16-17 Nisan 2019 tarihlerinde Bahar Dönemi Ara Sınavındaki sorular Program Koordinatörleri, Yazarlar ve Editörler tarafından eKampüste webinar etkinliği şeklinde çözülecektir.

ekampus.anadolu.edu.tr

Not: Listede yer almayan programlar için takvim güncellemesi devam etmektedir.

Bahar Dönemi Ara Sınav Soru Çözümü Webinar Etkinlik Takvimi

KOORDİNATÖR ADI  PROGRAM ADI  DERS ADI WEBİNAR SORU ÇÖZÜMÜ GÜNÜ SAATİ
1 YÜCEL GÜNEY
MUAMMER TÜN
ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ
ÖNLİSANS PROGRAMI
AFET SENARYOSU VE TATBİKATLAR 17 NİSAN ÇARŞAMBA 10:00
2 HÜSEYİN ÖZCAN
NAZMİYE ÖZENBAŞ BOYDAĞ
NİLÜFER BORAN GÜNEYSU
ADALET
ÖNLİSANS PROGRAMI
CEZA MUHAKEMESİ HUKUKU IV
İCRA İFLAS
HUKUK DİLİ VE ADLİ YAZIŞMALAR
16 NİSAN SALI
17 NİSAN ÇARŞAMBA
14:00
10:00
3 HAKAN YILMAZ
EBRU ZENCİR
AŞÇILIK
ÖNLİSANS PROGRAMI
İÇECEK BİLGİSİ
OSMANLI MUTFAĞI
YÖRESEL MUTFAKLAR
16 NİSAN SALI
17 NİSAN ÇARŞAMBA
11:00
15:00
4 METİN ÇOŞKUN BANKACILIK VE SİGORTACILIK
ÖNLİSANS PROGRAMI
BANKALARIN YÖNETİMİ VE DENETİMİ
FİNANS MATEMATİĞİ
PORTFÖY YÖNETİMİ
17 NİSAN ÇARŞAMBA 15:00
5 MEHMET EMİN MUTLU
BÜLENT BATMAZ
BİLGİ YÖNETİMİ
ÖNLİSANS PROGRAMI
TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
İŞLETİM SİSTEMLERİ II
MASA ÜSTÜ YAYINCILIK II
16 NİSAN SALI 14:00
6 AVNİ BARIŞ BARAZ BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI
ÖNLİSANS PROGRAMI
BÜROLARDA TEMEL KAVRAMLAR
ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ
DOSYALAMA ARŞİVLEME
17 NİSAN ÇARŞAMBA 11:00
7 HAKAN UYGUÇGİL
EMRE BEKTÖRE
COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ
ÖNLİSANS PROGRAMI
COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ UYGULAMALARI I
COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ İÇİN TEMEL GEOMETRİ
KONUMSAL VERİTABANI II
16 NİSAN SALI 10:00
8 AYDIN ZİYA ÖZGÜR ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ
ÖNLİSANS PROGRAMI
ÇAĞRI MERKEZİNDE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ
HALKLA İLİŞKİLER
ÇAĞRI MERKEZİ YÖNETİMİ II
17 NİSAN ÇARŞAMBA 16:00
9 ABDURRAHMAN İLHAN ORAL
SEDA TEKELİ
ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
LİSANS PROGRAMI
SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU
GELİR DAĞILIMI VE YOKSULLUK
TOPLU İŞ HUKUKU
SOSYAL POLİTİKA II
16 NİSAN SALI
17 NİSAN ÇARŞAMBA
10:00
14:30
10 MERAL ÖREN ÇOCUK GELİŞİMİ
ÖNLİSANS PROGRAMI
ÇOCUK VE OYUN
ÇOCUK GELİŞİMİNDE NORMAL VE ATİPİK GELİŞİM
ÇOCUK, BİLİM VE TEKNOLOJİ
KURUM UYGULAMALARI
15 NİSAN PAZARTESİ
16 NİSAN SALI
17 NİSAN ÇARŞAMBA
18:00
13:00
11:00;
16:00
11 EROL KUTLU DIŞ TİCARET
ÖNLİSANS PROGRAMI
İTHALAT VE İHRACAT İŞLEMLERİ
ULUSLARARASI TİCARET
DIŞ TİCARETTE BİLGİSAYAR UYGULAMALARI
17 NİSAN ÇARŞAMBA 09:00;
10:00;
11:00
12 ÇETİN POLAT
LEVENT ERDOĞAN
SERPİL ALTINIRMAK
EMLAK VE EMLAK YÖNETİMİ
ÖNLİSANS PROGRAMI
GAYRİMENKUL EKONOMİSİ
EMLAK FİNANS VE EMLAK DEĞERLEME
16 NİSAN SALI
17 NİSAN ÇARŞAMBA
14:00
12:00
13 MEHMET YANARDAĞ ENGELLİ BAKIMI VE REHABİLİTASYON
ÖNLİSANS PROGRAMI
TEMEL BAKIM VE REHABİLİTASYON I
İLETİŞİM VE ALTERNATİF İLETİŞİM SİSTEMLERİ
HALK SAĞLIĞI
17 NİSAN ÇARŞAMBA 10:30
15 DEMET TAŞDELEN
NEJDET YILDIZ
FELSEFE
LİSANS PROGRAMI
SEMBOLİK MANTIK
MANTIĞIN GELİŞİMİ
16 NİSAN SALI 12:00
16 LEVENT KILIÇ
GÖKHAN DENİZ DİNÇER
FOTOĞRAFÇILIK VE KAMERAMANLIK
ÖNLİSANS PROGRAMI
FOTOĞRAFIN KULLANIM ALANLARI
VİDEONUN KULLANIM ALANLARI
OPTİK BAKIŞ
17 NİSAN ÇARŞAMBA 15:00
17 ATILIM ONAY HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
LİSANS PROGRAMI
KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK
KRİZ İLETİŞİMİ VE YÖNETİMİ
HALKLA İLİŞKİLER
17 NİSAN ÇARŞAMBA 14:00
18 ERGÜN KAYA HAVACILIK İŞLETMECİLİĞİ
LİSANS PROGRAMI
METEOROLOJİ II
HAREKAT PERFORMANS
HAVA YOLU İŞLETMELERİNDE OPERASYONEL PLANLAMA
17 NİSAN ÇARŞAMBA 11:00
19 FATIMA BETÜL ÜYÜMEZ
ZAEN LATEEF
İLAHİYAT
ÖNLİSANS PROGRAMI
ARAPÇA II
ARAPÇA IV
KELAM’A GİRİŞ
16 NİSAN SALI
17 NİSAN ÇARŞAMBA
15:00;
16:00
14:00
20 RAMAZAN GEYLAN
GÖKHAN ÖNDER
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
ÖNLİSANS PROGRAMI
ÖRGÜTLERDE İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
YÖNETİM VE ORGANİZASYON
SENDİKACILIK
16 NİSAN SALI
17 NİSAN ÇARŞAMBA
15:00
10:00;
16:00
21 HAKAN KAĞNICIOĞLU
İLYAS ŞIKLAR
FİKRET ER
AYŞE AYTÜL CENGİZ
İŞLETME (İNGİLİZCE)
LİSANS PROGRAMI
INTRODUCTION TO ECONOMICS II İKTİSADA GİRİŞ II
STATISTICS II İSTATİSTİK II
ORGANIZATIONAL BEHAVIOUR ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ
16 NİSAN SALI 11:00
22 MELİH ERDOĞAN
ALİ ÖZDEMİR
CEM SAYIN
UĞUR KESKİN
İŞLETME
LİSANS PROGRAMI
İSTATİSTİK II
GENEL MUHASEBE II
STRATEJİK YÖNETİM II
17 NİSAN ÇARŞAMBA 13:00
23 YILMAZ ÜRPER İŞLETME YÖNETİMİ
ÖNLİSANS PROGRAMI
GENEL MUHASEBE II 16 NİSAN SALI
17 NİSAN ÇARŞAMBA
17:00
16:00
24 SÜLEYMAN SÖZEN KAMU YÖNETİMİ
LİSANS PROGRAMI
KAMU YÖNETİMİ VE YÖNETİM BİLİMİ II
İNSAN HAKLARI VE KAMU ÖZGÜRLÜKLERİ
16 NİSAN SALI 14:00;
15:00;
16:00
25 SEMRA GÜNAY AKTAŞ KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ
LİSANS PROGRAMI
TURİZM EKONOMİSİ
DESTİNASYON YÖNETİMİ
KONAKLAMA HİZMETLERİNDE KALİTE YÖNETİMİ
16 NİSAN SALI
17 NİSAN ÇARŞAMBA
10:00
13:30
26 MEHMET EROL ALTINSAPAN KÜLTÜREL MİRAS VE TURİZM
ÖNLİSANS PROGRAMI
ORTAÇAĞDAN GÜNÜMÜZE ANADOLU UYGARLIKLARI
TÜRKİYE’NİN KÜLTÜREL MİRASI II
SANAT TARİHİ
16 NİSAN SALI 12:30
27 MUSTAFA ESER LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK
ÖNLİSANS PROGRAMI
HİJYEN VE SANİTASYON
TEMEL VETERİNER PARAZİTOLOJİ
16 NİSAN SALI 17:00
28 GÜLSEN SERAP ÇEKEROL LOJİSTİK
ÖNLİSANS PROGRAMI
LOJİSTİK YÖNETİMİ
TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ
LOJİSTİKTE TEKNOLOJİ KULLANIMI
16 NİSAN SALI 15:00
29 NEZİH VARCAN MALİYE
LİSANS PROGRAMI
MALİYE POLİTİKASI II
MAHALLİ İDARELER MALİYESİ
ÖZEL VERGİ HUKUKU II
VERGİ USÜL HUKUKU
17 NİSAN ÇARŞAMBA 14:00;
15:00
30 MİNE OYMAN MARKA İLETİŞİMİ
ÖNLİSANS PROGRAMI
MARKA İLETİŞİMİ TASARIMI VE UYGULAMALARI
MARKA İLETİŞİM KAMPANYALARI
MARKA YÖNETİMİ
17 NİSAN ÇARŞAMBA 14:00
31 NURHAN AYDIN MENKUL KIYMETLER VE SERMAYE PİYASASI
ÖNLİSANS PROGRAMI
FİNANSAL YÖNETİM II
FİNANS MATEMATİĞİ
PORTFÖY YÖNETİMİ
17 NİSAN ÇARŞAMBA 10:00;
15:00
32 VEDAT EKERGİL MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
ÖNLİSANS PROGRAMI
GENEL MUHASEBE II
MALİ ANALİZ
MALİYET ANALİZLERİ
16 NİSAN SALI 15:00;
15:30;
16:00
33 MUSTAFA AVCI ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA
ÖNLİSANS PROGRAMI
HUKUKUN TEMEL KAVRAMLARI II
ÖZEL GÜVENLİK HUKUKU II
ANAYASA II
15 NİSAN PAZARTESİ 09:00
34 SEVGİ AYŞE ÖZTÜRK
FATMA ZEYNEP ÖZATA
PREKENDE SATIŞ VE MAĞAZA YÖNETİMİ
ÖNLİSANS PROGRAMI
PERAKENDECİLİĞE GİRİŞ
PERAKENDECİLİKTE ÜRÜN YÖNETİMİ
SOSYAL MEDYA
17 NİSAN ÇARŞAMBA 12:00;
13:30
35 NAZMİ ULUTAK
HAKAN UĞURLU
RADYO-TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI
ÖNLİSANS PROGRAMI
RADYO TELEVİZYON STÜDYOLARI
RADYO VE TELEVİZYON YAYINCILIĞI
HAREKETLİ GÖRÜNTÜNÜN TARİHİ
17 NİSAN ÇARŞAMBA 17:00
36 NURAY KARACA
ÖZNUR ÖZTÜRK
AYSEL KAYAOĞLU
SOSYAL HİZMET
LİSANS PROGRAMI
SOSYAL HİZMET ETİĞİ
İNSAN DAVRANIŞI VE SOSYAL ÇEVRE II
SOSYAL HİZMET MEVZUATI
15 NİSAN PAZARTESİ
16 NİSAN SALI
14:00
14:00;
16:00
37 AYTÜL AYŞE CENGİZ SOSYAL HİZMETLER
ÖNLİSANS PROGRAMI
İŞ ETİĞİ
SOSYAL HİZMET KURULUŞLARI
16 NİSAN SALI 10:00;
14.00
38 KEREM YILDIRIM ŞİMŞEK SPOR YÖNETİMİ
ÖNLİSANS PROGRAMI
ETKİNLİK YÖNETİMİ 17 NİSAN ÇARŞAMBA 15:00
39 EVRİM GENÇ KUMTEPE
GÖKHAN KUŞ
ÖMER KORAY YAYLACI
TARIM
ÖNLİSANS PROGRAMI
BALIK YETİŞTİRİCİLİĞİ
TARLA BİTKİLERİ I
15 NİSAN PAZARTESİ 13:00
40 KEMAL YAKUT TARİH
LİSANS PROGRAMI
TÜRKİYE’DE DEMOKRASİ VE PARLAMENTO TARİHİ
OSMANLI TARİHİ
TC İKTİSAT TARİHİ
15 NİSAN PAZARTESİ
16 NİSAN SALI
10:00
11:00
41 GÖKHAN KUŞ TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK
ÖNLİSANS PRSOGRAMI
HALKA İLİŞKİLER
TEMEL SAĞLIK VE HASTALIK BİLGİSİ
İNSAN BEDEN YAPISI VE FİZYOLOJİSİ
15 NİSAN PAZARTESİ 14:00;
15:00
42 OKTAY EMİR
EMRE OZAN AKSÖZ
ÇAĞIL HALE ÖZEL
GÖKÇE YÜKSEK
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
ÖNLİSANS PROGRAMI
TURİZM PAZARLAMASI
KONGRE VE ETKİNLİK YÖNETİMİ
KONAKLAMA HİZMETLERİNDE KALİTE YÖNETİMİ
17 NİSAN ÇARŞAMBA 09:00;
10:00
43 ERKAN SEZGİN
GÖKÇE YÜKSEK
BURAK DÜZ
TURİZM VE SEYAHAT HİZMETLERİ
ÖNLİSANS PROGRAMI
ALTERNATİF TURİZM
TURİZM PAZARLAMASI
REKREASYON YÖNETİMİ
16 NİSAN SALI
17 NİSAN ÇARŞAMBA
11:00
14:00;
15:00
44 MUHSİN MACİT
MUSA KILIÇ
EMİNE KOLAÇ
GÖKHAN TUNÇ
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
LİSANS PROGRAMI
ÇAĞDAŞ TÜRK ROMANI
TANZİMAT DÖNEMİ TÜRK EDEBİYATI-II
OSMANLI TÜRKÇESİ GRAMERİ-II
BATI EDEBİYATINDA AKIMLAR
OSMANLI TARİHİ 1789-1876
16 NİSAN SALI
17 NİSAN ÇARŞAMBA
11:00
14:00
45 NEJAT DOĞAN ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
LİSANS PROGRAMI
POLITICAL SCIENCE
INTERNATIONAL SECURITY
CONTEMPORARY WORLD CIVILIZATIONS
17 NİSAN ÇARŞAMBA 13:00;
14:00
46 ELİF TOPRAK ULUSLARARASI İLİŞKİLER
LİSANS PROGRAMI
ULUSLARARASI ÖRGÜTLER
AVRUPA BİRLİĞİ VE TÜRKİYE İLİŞKİLERİ
ULUSLARARASI İLİŞKİLERDE ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ
17 NİSAN ÇARŞAMBA 13:30;
15:00;
16:30
47 KÖKSAL BÜYÜK ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK YÖNETİMİ
LİSANS PROGRAMI
YÖNETİM VE ORGANİZASYON
ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK
İZLENİM YÖNETİMİ
15 NİSAN PAZARTESİ
16 NİSAN SALI
14:00
14:00
48 VOLKAN YÜZER
HAKAN ALTINPULLUK
WEB TASARIM VE KODLAMA
ÖNLİSANS PROGRAMI
YENİ İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ
WEB YAYINCILIĞI ARAÇLARI
İNTERNET TABANLI PROGRAMLAMA
16 NİSAN SALI 14:00
49 AYŞE SİBEL TÜRKÜM YAŞLI BAKIMI
ÖNLİSANS PROGRAMI
YAŞLILARDA ÇATIŞMA VE STRES YÖNETİMİ
TEMEL SAĞLIK VE HASTALIK BİLGİSİ
İNSAN BEDEN YAPISI VE FİZYOLOJİSİ
17 NİSAN ÇARŞAMBA 11:00
50 RECAİ DÖNMEZ
ZEYNEP KARAL ÖNDER
YEREL YÖNETİMLER
ÖNLİSANS PROGRAMI
YEREL YÖNETİMLER
MAHALLİ İDARELER
İDARE HUKUKU
15 NİSAN PAZARTESİ 14:00
51 HASAN DURUCASU
SİNAN AYDIN
M.RECEP OKUR
YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
LİSANS PROGRAMI
VERİ TABANI PROGRAMLAMA
İLERİ PROGRAMLAMA
VERİ MADENCİLİĞİ
16 NİSAN SALI 14:00
BENZER YAZILAR
YORUMLAR
Sıkça Sorulan Sorular
SIKÇA SORULAN SORULAR
  • Canlı Ders takvimine ulaşamıyorum, nereden ulaşabilirim?

    Anadolum eKampüs Sistemi giriş sayfasında bulunan, Duyurular bağlantısından Canlı Derslerin başlangıç tarihlerine dair duyuru yapılmaktadır. Canlı De... Devamını Oku

  • Anadolum eKampüs’e üye olmak istiyorum ne yapmalıyım?

    Açıköğretim sistemi, örgün sistem, bizden hizmet alan diğer kurumlar ya da sertifika programlarımızda kayıtlı olmanız durumunda ekampüs hizmetlerimiz... Devamını Oku

  • Sisteme nasıl giriş yapabilirim? Derslerimi nasıl görüntülerim?

    Eğer AÖF öğrencisi iseniz; Anadolum eKampüs Sistemi hizmetlerinden faydalanabilmeniz için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Tarayıcınızın adres... Devamını Oku

  • Bilgisayar Mühendisi
    1. Bilgisayar Mühendisi BT Sözleşmeleri
    Bt Sözleşmeleri Kitabı her yazılımcının elinde bulunması gereken bir kitap. tavsiye edilir.
KATEGORİLER