Künye

Künye
İMTİYAZ SAHİBİ – Grantee

Dilan Sağlam
admin@webokulum.net
ADRES / Adress

Ulus mah. 54.sok 43/6 mamak/ANKARA

GENEL YAYIN YÖNETMENİ – Editor in Chief

Hamdi Kaplan
hamdi@webokulum.net

HABER EDİTÖRLERİ – News Editors

Selman Kurt – Selman@webokulum.net
Sümeyye Ağa– Sümeyye@webokulum.net
Sinan Demli – sinan@webokulum.net
Alaattin Türe – Alaattin@webokulum.net

GECE EDİTÖRÜ – Night Editor (Çalışma Saatleri / Working Hours 23:00-08:00)
Suat Yumru– suat@webokulum.net

HUKUK DANIŞMANI – Jurisconsult
Av. Dilek Çarşaf

REKLAM MÜDÜRÜ – Advertising Manager
Emre Kürşat – emre@webokulum.net

YAZILIM / Software
News Theme

YER SAĞLAYICI / Location Provider
Turhost

Adres Ulus mah. 54.sok 43/6 Altındağ/ANKARA

Telefon : +90 850 840 7585
Email : admin@webokulum.com

BASIN BÜLTENLERİ – Press Release
Sitemizde yayınlanması istediğiniz basın bildirileri veya haberleri iletisim@webokulum.com E-mail adresine gönderebilirsiniz. Gönderilen haber ve basın bildirileri Genel yayın yönetmeni ve editörlerimiz tarafından incelendikten sonra haber değeri taşıyanlar sitemizde yayına alınacaktır. egomini.com sitesinde yayınlanan köşe yazıları ve yapılan yorumların her türlü yasal sorumluluğu yazarlara ait olup webokulum.net yazılarının sorumluluğunu kabul etmez.